, CARUM | SOLO-PROPHYLAXE

 

Kniha SOLO-PROPHYLAXE Nový pohľad na zubné lekárstvo

Kniha na revolučnom princípe nové oblasti zubného lekárstva

Čo je človek človekom, trpia zubným kazom a ochorením parodontu. Aj na zubnej kefke a zubnej niťi sa na tento deň nič nezmenilo. Nie je divu, že nie sú odstránené baktérie z medzizubných prostorov.

Konsequence – viac ako 85% všech zubných chorob začíná v medzizubných prostorách (cca. 70 % zubných kazov a všetky parodontopatie).

Autori ukazujú, že zastarané kefovanie zubov je: neefektívne a škodlivé. Aj pravidelné odborné čistenie neprinesie žiadny úspech, pretože baktérie majú po 24 hodinách pôvodné množstvo.

Vďaka SOLO-Prophylaxe je možné dosiahnuť celoživotného zdravia zubov a ďasien. Metóda sa stará o každý zub jednotlivo, je logická, jednoduchá a účinná. SOLO-Prophylaxe funguje, pretože pacient je jej súčasťou. Zdravé zuby pomocou SOLO-Prophylaxe; míľnikom v histórii zubného lekárstva. Bude vďaka nepopierateľnej efektívnosťi čoskoro štandard?

V prvej časti "Základy" a v druhej časti "Praktický priebeh" je zobrazený priebeh a všetky pomôcky, okrem toho je vysvetlena technika a metódy.
V tretej časti sú popísané konsekvece SOLO-Prophylaxe a tiež hospodárske možnosti a možnosti prechode od oprav k preventívej medicíne.

    Výňatok z Recenzie knihy "SOLO-Prophylaxe – Nový pohľad na zubné lekárstvo" od professora H. J. Staehle, Heidelberg:
  • Palčivosti knihy je veľmi dôležitá.
  • Vysoká účasť autorov.
  • Knihy možno odporučiť každému zubařskému tímu.

Galéria

 

 

Kontakt

CARUM spol. s r. o.

Adresa: Teplická 275/30, 190 00 Praha 9
Telefón: +420 737 717 015
ICQ: 304 919 566

E-mail: Napište nám